Aquacity Poprad

Poprad Vysoké Tatry, Vysoké Tatry

Lokalita

v meste Poprad 

Izby

jednolôžkové, dvojlôžkové s možnosťou prístelky, apartmány, prepojené izby / 2 lôžkové izby prepojené spojovacími dverami/. Vybavenie izieb je zamerané na 4 ročné obdobia alebo sú luxusne vybavené modernými materiálmi. 

Vybavenie izieb

kúpeľňa, WC, fén, TV-SAT, telefón, pripojenie na internet, rádio, trezor, minibar, čaj a káva. V hoteli Mountain View sú všetky izby s výhľadom na Vysoké Tatry. 

Vybavenie a doplnkové služby

reštaurácia, night club, pool club, lobby bar, cafe bar, konferenčná miestnosť pre 100 osôb, kongresová sála s kapacitou 300 osôb, salónik pre 30 osôb, kryoterapie, masáže, fitness centrum, Aqua zóny / vstup pre hotelových hostí zdarma/ - 50 m Olympijsky bazén s terasou, krytý detský bazén, 7 vonkajších bazénov / z toho 3 termálne celoročné s teplotou 30 - 38°C / tobogany , luxusný krytý termálny bazén Blue Diamond, Vitálny svet so slnečnou lúkou pre krásne opálenie, vírivka, komplex 7 rôznych sáun, 2 relaxačné miestnosti, ľadový bazén, snežná jaskyňa. Termálna voda pomáha pri problémoch s pohybovým ústrojenstvom, artróze a má priaznivé kozmetické účinky. Pre hotelových hostí je k dispozícii strážené neplatené parkovisko.

Raňajky - švédske stoly 
Obed -
Večera - švédske stoly 
Dátum Cena
- -
- -
- -

Cena je uvedená na 1 osobu a 1 noc vrátane polpenzie a pobytovej taxy.

V cene: vstup do vodného parku a SPA, internetové pripojenie, káva a čaj na izbe, parkovisko

Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko bezplatne.

Konferenčné služby

konferenčná miestnosť pre 100 osôb, kongresová sála s kapacitou 300 osôb, salónik pre 30 osôb

Aktívna dovolenka

Vysoké Tatry

Kúpele a welness

Vitálny svet so slnečnou lúkou pre krásne opálenie, vírivka, komplex 7 rôznych sáun, 2 relaxačné miestnosti, ľadový bazén, snežná jaskyňa. 
Kryoterapie, masáže, fitness centrum, Aqua zóny / vstup pre hotelových hostí zdarma/ - 50 m Olympijsky bazén s terasou, krytý detský bazén, 7 vonkajších bazénov / z toho 3 termálne celoročné s teplotou 30 - 38°C / tobogany, luxusný krytý termálny bazén Blue Diamond,

Telefonická rezervácia +421 44 5570826

Rezervácia