Ondavská 5. 820 05. Bratislava, Bratislava
Hotel Turist má výhodnú polohu v širšom centre Bratislavy, v mestskej časti Ružinov, neďaleko historického centra mesta, v blízkosti kongresového centra Istropolis, shopping centra Polus, futbalových štadiónov Slovan a Inter.
Jedna noc od 19 €
Bratislava, Bratislava
Hotel Plus ** ponúka výhodné a praktické ubytovanie v bratislavskej mestskej časti Ružinov vhodný pre obchodných cestujúcich, rodín s deťmi, malých aj veľkých turistických skupín.
Jedna noc od 22 €
Bratislava, Bratislava
Hotel Junior poskytuje praktické ubytovanie v zelenej zóne Bratislavy pri Štrkoveckom jazere.
Jedna noc od 23 €
Košice
Hotel poskytuje krátkodobé ubytovanie v kategórii A (izby s vlastným sociálnym zariadením) a v kategórii B . Hotel poskytuje aj dlhodobé ubytovanie pre zamestnancov právnických osôb
Jedna noc od 23 €
Seberíniho 9. 821 03. Bratislava, Bratislava
Hotel Bratislava**** je moderne zrekonštruovaný hotel s dlhoročnou tradíciou. Hotel je najväčším konferenčným hotelom na Slovensku - ponúka ubytovanie pre náročnú biznis klientelu, ale aj pre turistické skupiny
Jedna noc od 26 €
Bratislava, Bratislava
Hotel Apollo sa vyznačuje komfortným ubytovaním a príjemnou atmosférou v širšom centre Bratislavy.
Jedna noc od 29 €
Bratislava, Bratislava
Chopin Hotel ideálnym miestom pre cestujúcich na pracovnej, ale aj súkromnej ceste. Hostia prichádzajúci autom ocenia 116 bezplatných parkovacích miest.
Jedna noc od 30 €
Tyršovo nábrežie 1, Košice
dizajnový hotel v centre mesta
Jedna noc od 31 €
Bratislava, Bratislava
Luxusný hotel je situovaný v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác. Hotel charakterizuje vynikajúca poloha s komfortným ubytovaním, modernými konferenčnými priestormi a perfektnou kuchyňou
Jedna noc od 33 €
Mudrochova 2. 835 27, Bratislava
Patrí medzi najkvalitnejšie a cenovo najvýhodnejšie ubytovania vo svojej triede v hlavnom meste Slovenska. Hotel ponúka okrem ubytovacích, stravovacích, kongresových, relaxačných služieb aj širokú škálu iných doplnkových služieb.
Jedna noc od 33 €
Bratislava
Austria Trend Hotel Bratislava bol otvorený v roku 2009 a je situovaný priamo v centre Bratislavy na začiatku pešej zóny. Ponúka výhľad na pešiu zónu alebo na strechy Starého Mesta.
Jedna noc od 33 €
Bajkalská 25/A. 825 03. Bratislava, Bratislava
Hotel Holidy Inn **** Bratislava, člen medzinárodnej siete InterContinental Hotels Group patrí k najlepším business hotelom v Bratislave.
Jedna noc od 35 €