Hotel pre deti v Jasnej

Horský wellness hotel pre deti v Nízkych Tatrách 

Bohatý detský program hotela Ski&Wellness Residence Družba zaručuje úžasnú rodinnú dovolenku.

Rodinný hotel Ski&Wellness Residence Družba****, Jasná, Nízke Tatry je ideálny hotel pre rodiny s deťmi. Najväčšie wellnness centrum v Liptove má samostatnú zónu pre deti až s troma detskými bazénmi. Okrem toho má hotel nový detský kútik aj veľké vonkajšie ihrisko. Obľúbený je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. Súčasťou programu je knižka, do ktorej deti zbierajú nálepky za splnené úlohy. Tie potom vymenia za odmeny, darčeky a nakoniec aj 50€ poukaz.

Bohatý každodenný program Pevnosti Družba zahŕňa napríklad Deň Neptúna, Športovú olympiádu, Masterchef, Tvorivé dielničky, Hľadanie pokladu, Večerný kvíz a kino, Karneval, Minidisco aj vystúpenia klauna, kúzelníka, žongléra, psíkov či divadelníkov a ďalšie zaujímavé aktivity. O deti a ich zábavu sa celý čas stará skvelý animátorský tím. Samozrejmosťou je aj KIDS AREA, kde ich čaká stolný tenis, či stolný fotbal, X-box a ďalšie super veci.

Zdieľame video, ktoré vám predstaví detský program leta 2020 hotela Ski&Wellness Residence Družba v Jasnej Nízkych Tatrách. Už teraz pripravujú pre deti výnimočný program na zimnú sezónu 2020/2021, takže sa máte na čo tešiť.