Kongres hotel v Jasnej

Hľadáte vhodný kongresový hotel v Liptove?

Nechajte sa inšpirovať naším výberom.  

Dnes Vám odporúčame Kongres hotel Družba****, v ktorom sa nachádza 7 kongresových miestností s celkovou kapacitou viac ako 800 osôb. Hotel má viac ako 15 ročné skúsenosti s usporadúvaním kongresov, školení, konferencií, teambuildingových a firemných akcií a večierkov. Nájdete ho priamo v centre strediska Jasná, Nízke Tatry. Táto poloha v strede Slovenska má jednoduchú a rýchlu dostupnosť, čo je výhodou pri organizovaní vašich konferencií, kongresov, školení, podujatí, firemných večierkov a akcií aj teambuildingov. 

Hotel disponuje priestrannou honosnou recepciou, dvoma štýlovými reštauráciami so spoločnou kapacitou viac ako 500 miest, najväčším hotelovým wellness centrom s plaveckým bazénom, nočným barom, vínnou pivnicou, kabaretom a cigarovou miestnosťou. Parkovisko má kapacitu  až 180 parkovacích miest.

Kongresové priestory sú vybavené modernou audiovizuálnou technikou, HDMI projektormi, profesionálnym ozvučením a LCD monitormi. Všetky priestory hotela sú pokryté kvalitným WiFi pripojením zdarma. V blízkosti konferenčných miestností sa nachádza reštaurácia, bar a kabaret, vínna pivnica aj cigarová miestnosť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Až 453 osôb sa dokáže ubytovať v komfortných a štýlovo zariadených izbách. Profesionálny personál oboch hotelových reštaurácií je pripravení kedykoľvek obslúžiť až 1000 hostí v priebehu jednej hodiny. Unikátnosť gastronómie dopĺňa jedálny lístok a rôzne gastro show, tematické večere aj ochutnávky koňakov a rumov z celého sveta.

Hotel má najväčšie hotelové wellness centrum v Liptove, v ktorom nechýba ani 25 metrový plavecký bazén. Súčasťou wellness centra je aj 8 sáun, fytosauna, výrivky, vonkajší bazén a široká ponuka masáži a procedúr. 

Pre Kongres hotel Družba**** je veľmi dôležitá podpora ekológie. Pravidelne sadia nové stromčeky, kvety a bilinky. Dbajú na dôkladné separovanie odpadu, na polievanie trávnikov používajú dažďovú vodu a na kúrenie bio palivo. Hotel má dokonca aj vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily.

Pozrite si stránku Kongres hotela Družba**** v Jasnej tu.