Letný program hotela Ski&Wellness Residence Družba**** v Jasnej

Na Družbe pre vás pripravili skutočne zaujímavé leto

Pozrite sa, čo všetko môžete v júli zažiť. Všetky víkendové udalosti organizuje hotelová Ľudová reštaurácia na jej vonkajšej terase.

Sobota 4.7. – Deň pečenia chleba

Hotelový pekár Jozef Ďuriš bude piecť rôzne druhy pečiva – kváskový chlieb, bagety, focaccia, ciabatta a buchty so sezamom a makom, ktoré budete môcť degustovať.

Víkend 11. a 12.7. – Varenie gulášov

V ponuke bude kotlíkový, jelení, baraní a fazuľový guláš. Okrem toho budeme mať v ponuke až 7 druhov piva.

Víkend 18. a 19.7. – Dni pečenia palaciniek a varenia džemov

V ponuke budú rôzne druhy palaciniek s čerstvo uvarenými džemami a pre všetky deti je pripravený špeciálny program.

Víkend 24. a 25.7. – Dni letného vína

Degustovať budete biele, ružové a šumivé vína od Vinárstiev Miroslav Dudo, Velkeer a Ca´di Rajo Prosseco di Treviso, objednať si môžete noblesné francúzske šampanské Louis Roederer Premier Brut, Ruinart Brut a Deutz Brut Classic. V ponuke budú aj 3 druhy miešaných nápojov – Aperol Spritz, Hugo Spritz a Campari Spritz.

Atmosféru všetkých podujatí bude spríjemňovať živá ľudová hudba.

 

Rodinný hotel myslel aj na deti, ktoré čaká niekoľko noviniek

 

Pre najmenších hotel vynovil detský kútik aj vonkajšie ihrisko s kolotočom, trampolínou, mini farmou a vodným plesom Družba s lodičkami. Pre staršie deti je pripravený zábavno-náučný program Pevnosť Družba. Užijú si napríklad aj detský Masterchef, karneval a mini disco, kvízy, či bublinkovú a balónovú show. So svojím úžasnými večernými predstaveniami nás počas celého leta potešia šikovné psíky, tajomný kúzelník, smiešny klaun aj skvelí divadelníci.

Počas pandémie sa celý hotel rekonštruoval a vynovil. Vymaľovali sa napr. všetky priestory, opravil nábytok, strecha, parkovisko a pracovalo sa aj v hotelovom wellness centre, ktoré je najväčšie v Liptove. Hotel Ski&Wellness Residence Družba**** je pripravený na strávenie super leta.