Lyžiarska škola v Jasnej

Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy v Jasnej 

Chystáte sa na zimnú dovolenku do Jasnej. Určite sa zastavte v Pilgrim Ski Academy na Bielej Púti.

Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy je rodinná lyžiarska a snowboardová škola, lyžiarska požičovňa aj ski servis. Nachádza sa na dolnom podlaží hotela Ski&Wellness Residence Družba****.  Veľkým plusom tejto školy je vlastný ohradený lyžiarsky areál pre začiatočníkov. V tomto areály je aj dopravný pás. Takýto areál zabezpečuje bezpečnosť a zamedzuje rušivým vplyvom alebo ohrozeniam, ktoré sú na bežnej zjazdovke.​

Pilgrim Ski Academy má v ponuke individuálne aj skupinové lekcie. Táto lyžiarska škola zabezpečuje výuku pre všetky úrovne.​ Majú skutočne skvelý a profesionálny tím inštruktorov. Okrem školy si tu môžete požičať aj lyžiarsku alebo snowboardovú výstroj vysokej kvality. Každoročne majú najnovšie modely, ktoré po každom zapožičaní servisujú. Ak máte vlastné lyže, ktorým chcete dopriať kvalitný a profesionálny servis, určite sa tu zastavte tiež.

Pilgrim Ski Academy, to je aj športový obchod, kde nájdete široký sortiment športového vybavenia, oblečenia, obuvi, prilieb, okuliarov, či iných doplnkov. Svetové značky – Rossignol, Salomon, Atomic, Dabello, Salice, Berkner… a iné, bohatý výber tovaru a priaznivá cena je pre vás zárukou, že nakúpite naozaj dobre.