Teambuilding v Tatrách

Super teambuilding zabezpečí Kongres hotel Družba****

Tento hotel má dokonalú polohu, pretože sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v stredisku Jasná, Nízke Tatry.

Práve preto medzi obľúbené aktivity hostí patrí napríklad turistika, vývoz lanovkou alebo výstup na Chopok, skalolezectvo, lodičky, bicyklovanie, plávanie v 25m hotelovom bazéne a v zime najmä lyžovanie.

Teambuilding v lete

Okolie Kongres hotela Družba**** a región Nízkych Tatier poskytujú mnoho možností teambuildingových aktivít, medzi ktoré patrí raftovanie, paragliding, skalolezenie, výstupy a túry a mnohé ďalšie. Pre hostí ponúka pestré doplnkové služby, a to širokú ponuku masáží, kozmetických procedúr, kúpeľov a zábalov v hotelovom wellness centre, biliard, stolný tenis, požičovňu bicyklov a trekingových palíc.​

Teambuilding v zime

Stredisko Jasná, Nízke Tatry ponúka až 50 km upravených zjazdoviek všetkých náročností, freeride zónu a snow park, a taktiež možnosť večerného lyžovania. Vďaka dokonalej polohe Kongres hotela Družba**** sa nemusíte zdržiavať zbytočným presúvaním, pretože hotel sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť. K dispozícii má aj vlastný vlek, lyžiarsku školu, požičovňu lyží, ski servis a športový obchod. Viac o tomto hoteli sa dozviete na webovej stránke.