Wellness ponuka na máj

WELLNESS PONUKA NA MÁJ

 

Využite výhodnú a zároveň zaujímavú ponuku rozšíreného wellnessu na hoteli Ski & Wellness Residence Družba**** v Jasnej. Maséri pre vás pripravili na máj masáže, pri ktorých si oddýchne vaše telo aj duša. Vyberte si a nechajte sa rozmaznávať procedúrami, pri ktorých určite zrelaxujete a prospejete svojmu zdraviu.

 

Pedikúra Garra Rufa – je 100% prírodná, hygienicky nezávadná, ekologická pedikúra špeciálnymi rybičkami, ktoré voláme aj Doktor Ryba J. Rybičky vás zbavia odumretých častí kože na chodidlách, ktoré budú potom hladšie a jemnejšie. Nohy si ponoríte do „akvária“ s príjemnou teplou vodou, rybičky vás najskôr budú možno trochu štekliť, ale potom si už budete užívať mikromasáž a okrem pedikúry si aj oddýchnete.

Parafínový zábal – je to zábal špeciálnym voskom, ktorý sa používa v liečebných aj kozmetických procedúrach. Má výbornú schopnosť udržať teplo a je obohatený o vitamín E. Parafín prehrieva a uvoľňuje pohybový aparát , stimuluje krvný obeh a otvára póry. Zábal je prospešný pri reumatickej artritíde, chorobách kĺbov, zmierňuje bolesti, uvoľňuje kŕče. Pôsobí relaxačne na kostrové svalstvo a regeneračne na suchú a popraskanú pokožku.

Reflexná masáž chodidiel – už starí čínski lekári tvrdili, že chodidlo je druhým mozgom a stimuláciou jednotlivých bodov na chodidle sa odovzdáva signál príslušnému orgánu v tele a tak je možné ho pozitívne stimulovať. Tieto reflexné body sa jednoducho stláčajú a krúživým pohybom masírujú. V prípade, že je niektoré miesto – bod citlivý, môže to znamenať ochorenie resp. problém s príslušným orgánom. Pozitívne účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch procedúrach.

Masáž chrbta – v dnešnej sedavej dobe bývajú svaly chrbta a šije často stuhnuté. Práve klasická masáž chrbta pomáha tieto svaly udržiavať v dobrej kondícii, zlepšuje prekrvenie pokožky, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé svalstvo. Okrem toho masáž zlepšuje detoxikáciu organizmu a zlepší váš psychický a fyzický stav. Je dôležitá aj po športovom výkone, ale aj pomôže urýchliť rekonvalescenciu po úraze.